KONST / Ramar / Ram 4754167
*
nr 475 4167
Ram
Sekelskifte, 50 x 62
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juli 2007
kl 16:16:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/7 11:09:47
1
100 kr
2/7 16:11:10
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar sekelskifte
-
5277 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:39
-
5082 Apoteksburkar
3 st. Höjd: 14-17cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:28
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:57
*
Ram
nr 475 4167
Ram
Sekelskifte, 50 x 62
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juli 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/7 11:09:47 | 1 | 100 kr |
2/7 16:11:10 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar sekelskifte
-
5277 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:39 -
5082 Apoteksburkar
3 st. Höjd: 14-17cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55 -
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:28 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:07 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:57